ZAPRASZAMY DO NAS
Zaufaj naszemu doświadczeniu
słowo o nas
nasze usługi
części zamienne
kontakt z nami

Usługi

Firma Makom proponuje Państwu serwis, naprawę, sprzedaż oraz montaż takich produktów jak:

rolety:

*nice – to kompleksowa oferta zaawansowanych technicznie silników do automatyzacji rolet zewnętrznych, żaluzji i markiz. Nieskomplikowane i szybkie programowanie, prostota montażu, wszechstronność i możliwość połączenia urządzeń w jeden spójny system zarządzania automatyką w całym domu za pomocą jednego pilota, to cechy wyróżniające ofertę Nice na rynku.

*somfy – poprzez swoją prostotę obsługi i zaawansowaną technologię, napędy Somfy podniosą jakość i komfort codziennego korzystania z mieszkania lub domu. Rolety podniosą się lub opuszczą automatycznie po naciśnięciu jednego przycisku lub według uprzednio zaprogramowanego czasu operacji. Wszystkie naraz lub każda osobno, całe piętro lub elewacja, w dowolnej konfiguracji. Roletami można sterować za pomocą pilota z dowolnego miejsca w domu, na przykład z łóżka lub siedząc przy stole. Uciążliwe i czasochłonne zamykanie lub otwieranie ręczne odchodzi do przeszłości. Jeśli rolety są już zamontowane, późniejsza ich motoryzacja nie nastręcza żadnych trudności. Nowoczesna technologia radiowa, bez większych nakładów sił i środków, wprowadzi komfort w Wasze cztery ściany.

*aluprof – to praktyczny system, który chroni nas na trzy sposoby: doskonale izoluje termicznie, chroni prywatność i spokój, a także zapewnia skuteczną barierę antywłamaniową. Rolety firmy Aluprof są wykonywane z wyselekcjonowanych materiałów, gwarantujących ich najwyższą jakość. Zimą w znacznym stopniu pozwalają obniżyć koszty ogrzewania, latem natomiast, gdy świeci słońce, a na zewnątrz panuje wysoka temperatura, zapewniają przyjemny chłód oraz półmrok dający odpoczynek zmęczonym oczom.

*record – System ten przeznaczony jest do stosowania w istniejących budynkach. Roleta zwijana do kasety aluminiowej umieszczonej na ścianie lub w ościeży stanowi funkcjonalne rozwiązanie przystosowane do każdego rodzaju stolarki okiennej.

*nassau – to całkowicie nowa seria spełniająca wszystkie wymogi nowoczesnego przedsiębiorstwa związane z bezpieczeństwem, niezawodnością i ekonomiką.Nowy produkt NASSAU jest standardowo oferowany w czterech wersjach, które dzięki bogatej palecie akcesoriów są w stanie zaspokoić wszystkie życzenia klienta.

żaluzje – głównym zastosowaniem żaluzji jest ochrona przed niepożądanymi promieniami słonecznymi, jednak nie można zapomnieć, że żaluzje to również piękna i niepowtarzalna dekoracja dla każdego okna.
moskitiery – niezawodne, efektywne systemy ochrony pomieszczeń przed insektami. W ofercie posiadamy moskitiery stałe – ramowe, rolowane oraz drzwiowe produkowane na żądany wymiar. Bogata oferta rozwiązań pozwala na dopasowanie naszych systemów do wszystkich typów okien i drzwi. Moskitiery to jedyny nieszkodliwy dla środowiska, skuteczny sposób zabezpieczenia przed wszelkimi insektami, pyłkami i kurzem.
bramy:
*segmentowe
*garażowe

Dodatkowo proponujemy:
-instalację napędów i automatyki
-sprzedaż części zamiennych

Wszelkie Prawa Zastrzeżone # 2015 MAKOM