ZAPRASZAMY DO NAS
Zaufaj naszemu doświadczeniu
słowo o nas
nasze usługi
części zamienne
kontakt z nami

O firmie

Firma Makom istnieje nieprzerwanie od 1993 roku.  Głównym profilem działalności naszej firmy są usługi w branży budowlanej oraz produkcja systemów zaciemniających. Korzystamy z oryginalnych komponentów remontowanych firm z rynku techniki ochrony przeciwsłonecznej – struktury, materiałów  zaciemniających oraz napędów mechanicznych i elektrycznych. W swojej ofercie posiadamy zarówno tradycyjne rolety, żaluzje aluminiowe, drewniane, moskitiery jak i zyskujące coraz większe uznanie, nowoczesne systemy żaluzji plisowanych. Oferowane urządzenia są wykonywane w oparciu o bardzo szeroką gamę sprawdzonych rozwiązań, na indywidualne Państwa zamówienie. Duży wybór rozwiązań technicznych, materiałów i kolorów jest gwarancją najwyższej jakości, estetyki i komfortu. Działamy na terenie Mielca, a także w okolicznych miejscowościach.

Wysoki poziom fachowej wiedzy pozwala nam na realizację oczekiwań naszych Klientów. Kierujemy się przede wszystkim dobrem i potrzebami Klienta. Dbamy by nasze produkty były niezawodne, bezpieczne oraz łatwe w użyciu, a jednocześnie nowoczesne.

Nasze 20-letnie doświadczenie w branży, to pewność, że oferowane przez nas usługi są na najwyższym poziomie. Zapewniamy również konkurencyjne ceny, fachową obsługę techniczną i monterską oraz doradztwo na każdym etapie zamówienia.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone # 2015 MAKOM